Wyjaśnienie co z tym stolikiem i Księga Wewnętrznego Piękna……

Stolik się zmienia! Nawet jeśli tak często tych zmian nie widać ale…. Niedawno objęłam „opiekę” nad całością strony, fanpage i instagramu – www.przystoliku.pl.  To oczywiście nie znaczy , że znika Małgosia i Mirek.  Oni będą duchem i swoimi pomysłami 🙂 dzielić się ze mną. Ja, jako wierny słuchacz wszystko skrzętnie będę spisywać. Charakteryzuję nas przede wszystkim rozwój i  każdy z nas nie będzie rezygnować i ze swoich pasji i zajęć i ze spotkań przy wspólnym stoliku 🙂 To jest nasze oficjalne oświadczenie!:)

I dzisiaj przy okazji tego wstępu,  chciałam zachęcić Was do pewnej książki . Dedykowanej przede wszystkim paniom ale myślę, że esteci męskiego rodu mogą ze śmiałością po nią sięgnąć.

„Księga wewnętrznego piękna” Laurey Simmons – to nie jest poradnik jak lepiej wyglądać 🙂  Bardzo stronię od tego typu publikacji. Jeszcze nie mając pojęcia o jej zawartości, ujęła mnie jej wyjątkowo pastelowa i spokojna szata graficzna i niniejsze słowa zapowiedzi : „Wszystkie musimy w końcu wrócić do domu, zmyć makijaż z twarzy i spojrzeć w lustro na nasze nagie „ja”. A o dobre myśli czasami niezwykle trudno! Dzięki tej książce łatwiej będzie pamiętać o tym, że poniżej rys na powierzchni istnieje głębsze piękno. Pomoże ona stworzyć proste rytuały przywracając optymizm, spokój i równowagę emocjonalną”.

 I rzeczywiście, książka jest magiczna i swoim spokojem czaruje a miłość do litoterapii Laurey Simmons otwiera chęć zmiany naszego otoczenia, uporządkowania go,  lepszego traktowania siebie i jakoś tak świat nagle zaczyna wyglądać zdecydowanie lepiej !!! Z całego serca POLECAM!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.