NERKI – CZYLI TWOJA ŻYCIOWA ENERGIA!

Jesteśmy już  po ostatnim w tym roku wydarzeniu Twojej Mocy w Koninie.

Jeszcze nasze emocje nie opadły, ale czujemy ogromną satysfakcję.  Szczerze pisząc,mogłybyśmy zajmować się takimi wykładami  nie tylko od święta

Cieszymy się jak dzieci, że udało nam się po raz kolejny zebrać dużą ilość zainteresowanych  i bardzo aktywnych słuchaczy .

Cieszymy się jak dzieci, że dzięki przychylności Restauracji „Pod Platanem” i jej właścicielce Sylwii Grudzińskiej oraz przeznaczonej do kontaktu z nami – Gosi, mogłyśmy tak idealnie i klimatycznie przygotować salę. Wsparcie dziewczyn czułyśmy na każdym kroku. Przede wszystkim dzięki ich otwartości, ugotowałyśmy w magicznej kuchni kawę wg pięciu przemian, która okazała się wielką niespodzianką dla uczestników.

Cieszymy się jak dzieci, że udało nam się pozyskać tak wiele nagród rzeczowych.  Stół zastawiony niespodziankami uradował każdego, komu poszczęściło się w losowaniu.

Cieszymy się jak dzieci, że dr Beatka Pieczyńska, której Konin jest bardzo bliski sercu, przyjechała do nas z taki ważnym tematem  jakim jest nasza życiowa energia czyli nerki. Pokuszę się o stwierdzenie, że chyba nasi uczestnicy czują się naprawdę zaopiekowani przez Panią doktor  i czekają na każde jej słowa  z wielką niecierpliwością.

Ogrom praktycznej wiedzy,wskazówek, sprawdzonych przepisów i jeszcze chwilę krótkich konsultacji tuż po wykładzie.No powiedzcie, gdzie tak jest ? 

Sami przyznacie, że wykłady Stowarzyszenia Twoja Moc, mają niepowtarzalny klimat i stanowią niezwykłą wartość. Dbanie o drugiego człowieka to łagodny głos, chwila rozmowy, to wrażliwość na jego „problem” to………każdy może wymienić swoją perspektywę.

Ja i Małgosia, dziękujemy z całego serca, że tak licznie i tak przyjaźnie odpowiadacie na nasze zaproszenia,sugestie, pomysły. Dziękujemy za wszystkie miłe słowa, za uśmiech i że chętnie do nas przychodzicie. Cieszymy się z tego jak dzieci i bardzo bardzo dziękujemy! 

Czekając na Was 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.