Po prostu wątroba …..

Do każdego wykładu Dr Beaty Pieczyńskiej w Koninie przygotowujemy się starannie.

Mamy nadzieję, że temat o tak ważnym narządzie, jakim jest wątroba w aspekcie medycyny chińskiej zainspirował Was pod każdym względem.  Usłyszeliśmy czym  ona jest i za co odpowiada. No w końcu wątroba to dusza, czyli HUN 🙂

Pamiętacie? spełnia ona nie tylko rolę produkcji,  przetwarzania czy oczyszczania. Jakże wielkim zaskoczeniem mogło być dla uczestników, że narząd ten odpowiada za emocje, jasność myślenia czy w końcu sposób podejmowania decyzji. Niejedna z nas, uśmiechnęła się przy historii dr Pieczyńskiej, o wydawałoby się zwyczajnym zakupie torebki.  Okazuje się, ze to w efekcie wcale nie takie proste 🙂 Znacie ten stan??? 🙂 🙂 🙂

To tylko  mały wycinek niezwykle pasjonującego wykładu.  Przecież nie można było pominąć tematu żółci, kamieni, ognia wątroby i wszelkich wskazań i przeciwskazań. Nie przez przypadek to ulubiony temat naszej Pani Doktor! To niezwykle ważny narząd, jakże przez nas niestety  często zaniedbany.

Z obserwacji naszej wynika, że społeczność Konina żądna  jest wiedzy i dbałości o siebie. Czujemy ogromną satysfakcję, że to właśnie  my uczestniczymy w propagowaniu  tych istotnych elementów naszego życia.

Mamy nadzieję, że każdy wykład daje Wam ogromną dawkę inspiracji i pozytywnych emocji, które pamiętacie, że bardzo służą wątrobie. 🙂 Mamy nadzieję także, że forma otwartości i serdeczności  z jaką organizujemy ten czas dla Waszego zdrowia to najwyższa wartość jaką możemy Wam podarować.

Już w czerwcu, powracamy z nowym sercowym tematem 😉

Czekajcie na każdą informację:) bo to już wkrótce…

A tymczasem  „częstujemy”  Was taką ładną fotorelacją :

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.