Podróże kształcą, rozmowy pasjonatów jeszcze bardziej :)

Tak, tak.W naszym stolikowym gronie nie brakuje prawdziwych pasjonatów. Zdrowe jedzenie łączy ale profilaktyka o nasze dobre samopoczucie  chyba jeszcze bardziej. Ogromnie cieszy ten fakt, że małymi krokami pokazujemy swoje pasje, dzielimy się swoim doświadczeniem ale i tworzymy wokół siebie szeroką sieć ludzi zdrowo zakręconych. Spotykamy się na korytarzach pracy,  na wykładach, w kawiarniach i z dużym zaangażowaniem opowiadamy o naszych ważnych odkryciach:)

Dziś chciałabym polecić Wam, dwie bardzo istotne pozycje kulinarne:) Dziękuję od razu Kindzę Kachelskiej bo to ona pokazała mi pierwsze wydanie „Alaantkowego BLW”

Książkę przetestowałam w 90 procentach. Dedykowana przyszłym mamom, obecnym mamusiom..ale w moim przekonaniu i sprawdzeniu – wszystkim.

Wiadomo, istota to przekonać najmniejsze pokolenie do cudnego i zdrowego smaku….ale….cały spis treści spokojnie można zaserwować każdemu.

Autorki, nie poprzestając na jednej pozycji zdrowych i smacznych przepisów przygotowały już kolejną, z nowymi niezwykłymi przepisami. Oj …będzie się, będzie się gotowało i testowało 🙂

Zamawiajcie, przeglądajcie bloga  – http://alaantkoweblw.pl/ – lub biegnijcie do Dominiki Kanarkiewicz z http://happy-med.pl/ – ona też może szybko udostępnić Wam te ważne książki 🙂

Zatem….podróżujcie, rozmawiajcie, dzielcie się z chęcią swoimi odkryciami i gotujcie  z sercem 🙂 do tego będziemy Was zawsze zachęcać:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.