Promocja przystoliku.pl czyli…… Bieg pod Tysiącletnimi Dębami :)

Bieg pod Tysiącletnimi Dębami w Kazimierzu Biskupim to już dla naszego regionu tradycja. Bywałam tam czasami jako kibic mojej biegającej rodziny. W tym roku, dzięki niezwykłej uprzejmości  Gospodarzy Imprezy,  chciałyśmy z Małgosią przybliżyć biegaczom  naszą działalność.

I wiecie co??? W naszym odczuciu,  dokonały się rzeczy niezwykłe. Kilka dobrych energii  i wielkich pasji, spotkało się właśnie tam, 29 lipca w Kazimierzu Biskupim, na Biegu pod  Tysiącletnimi Dębami

My podziwiałyśmy ich kondycje i wytrwałość. Biec przy tak wysokiej temperaturze, to nie lada wyczyn i ogromny wysiłek dla organizmu. Jeżeli jednak chodzi o pasję, to gdy ją już mamy, wszystko inne zwyczajnie  jest możliwe.

I z nami jest tak samo, dajcie nam kuchnię a wyczarujemy dla Was najzdrowsze potrawy, z oddaniem, z miłością i największym zapałem.  W ujęciu całościowym dbać o formę to nie tylko uprawiać sport ale również smacznie i z głową odżywiać się. Nasza propozycja dla biegaczy, to zdrowe batony, ciasta i ciasteczka, upieczone bez cukru, białej mąki czy mleka. Starannie dobrane składniki miały Wam zapewnić dobry nastrój, energię, dużo magnezu i właściwego białka.

W naszym odczuciu tych składników mieliście  na pewno pod dostatkiem.Istotne dla nas jest to, że nie zabrakło Waszych uśmiechów, wielu serdecznych słów, zainteresowania naszym zdrowym dedykowanym dla WAS  menu.

Jesteśmy szczęśliwe, ze mogłyśmy tam być i czerpać z Waszej siły i otwartości.

Dziękujemy za każde dobre słowo, za każde pytanie i cudowne rozmowy. Dziękujemy za  wyjątkową atmosferę i przede wszystkim, za Wasze zachwyty i powroty po kolejne ciasteczka 🙂

Dziękujemy za zaangażowanie naszych rodzin, one ogromnie  wspierały nas w tych przygotowaniach i dawały najlepsze rady.  Nasze przystoliku.pl rośnie w siłę. Jednym słowem – JEST MOC!!!

Chcecie więcej?? Zapraszamy do fotorelacji i prosimy o Wasze cenne komentarze 🙂

Nasz stolik 🙂 i cała reszta 🙂

 

 I medale też dla nas były przygotowane 🙂

 

 

4 thoughts on “Promocja przystoliku.pl czyli…… Bieg pod Tysiącletnimi Dębami :)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.